Kalender

Februari 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 februari
  • Hele dag A-week
  • namiddag schoolsport volleybal (enkel meisjes), voor L. Melsens, inschrijven via Smartschool bij sportleerkracht
  • nunc est ludendum voor 1LAT
donderdag 2 februari
  • Hele dag A-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (J. Cappoen)
vrijdag 3 februari
  • Hele dag A-week
  • 08:25 – 10:05 BibQuest van de stadsbibliotheek voor 1LATd (H. Goemaere)
  • 10:20 – 12:00 BibQuest van de stadsbibliotheek voor 1MTWa (J. Vuylsteke)
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:10 – 17:30 nablijfstudie (toezicht J. Vuylsteke)
zaterdag 4 februari
zondag 5 februari
maandag 6 februari
  • Hele dag B-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:05 – 14:55 klasbezoek 1MTWh aan wereldwinkel
dinsdag 7 februari
  • Hele dag B-week
  • 08:25 – 10:05 BibQuest van de stadsbibliotheek voor 1LATa (F. Lanssens)
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 8 februari
  • Hele dag B-week
  • namiddag schoolsport netbal (jongens en meisjes), voor I. Geldfhof, inschrijven via Smartschool bij sportleerkracht (wedstrijden vanaf ± 13.15 u. in sporthal 1 aan de Leopold III-laan)
donderdag 9 februari
  • Hele dag B-week
  • klimaattweedaagse
  • 08:25 – 16:00 1MTWb, 1MTWa en 1MTWd: excursie Rodenberg, in combinatie met De Klankmakerij Dranouter
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 10 februari
  • Hele dag B-week
  • klimaattweedaagse
  • 08:25 – 16:00 1MTWc, 1LATa, 1LATb en 1MTWf: excursie Rodenberg, in combinatie met De Klankmakerij Dranouter
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 11 februari
zondag 12 februari
maandag 13 februari
  • Hele dag A-week
  • week van de klasuitdagingen van de 2des
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 14 februari
  • Hele dag A-week
  • week van de klasuitdagingen van de 2des
  • 08:25 – 16:00 1LATd, 1MTWh en 1LATe: excursie Rodenberg, in combinatie met De Klankmakerij Dranouter
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 15 februari
  • Hele dag A-week
  • week van de klasuitdagingen van de 2des
donderdag 16 februari
  • Hele dag A-week
  • week van de klasuitdagingen van de 2des
  • 08:25 – 16:00 1MTWe, 1MTWg en 1LATc: excursie Rodenberg, in combinatie met De Klankmakerij Dranouter
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 17 februari
  • Hele dag A-week
  • week van de klasuitdagingen van de 2des
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 18 februari
zondag 19 februari
maandag 20 februari
  • Hele dag krokusvakantie
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 21 februari
  • Hele dag krokusvakantie
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 22 februari
  • Hele dag krokusvakantie
donderdag 23 februari
  • Hele dag krokusvakantie
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 24 februari
  • Hele dag krokusvakantie
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 25 februari
  • Hele dag krokusvakantie
zondag 26 februari
  • Hele dag krokusvakantie
maandag 27 februari
  • Hele dag B-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 28 februari
  • Hele dag 2des: infoavond
  • B-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks

Maart 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 maart
  • Hele dag 2(G)LA: nunc est explorandum
  • B-week
  • 08:25 – 10:05 workshop TopTeam voor 2MTWc
  • 10:20 – 12:00 workshop TopTeam voor 2MTWa-b
donderdag 2 maart
  • Hele dag 2(G)LA: nunc est explorandum
  • 2MTWa-b-c: Kunstkuur
  • B-week
  • 10:20 – 12:00 workshop TopTeam voor 2MTWg-h
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:10 – 14:55 workshop TopTeam voor 2MTWe-f
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 3 maart
  • Hele dag 2(G)LA: nunc est explorandum
  • 2MTWa-b-c: Kunstkuur
  • B-week
  • 08:25 – 12:00 inhaalvaccinaties HPV
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 4 maart
zondag 5 maart
maandag 6 maart
  • Hele dag A-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 7 maart
  • Hele dag A-week
  • 08:25 – 12:00 1stes: fit food fun
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 8 maart
  • Hele dag A-week
donderdag 9 maart
  • Hele dag A-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 10 maart
  • Hele dag A-week
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:15 – 16:00 2des: kompasnamiddag
  • 16:10 – 17:30 nablijfstudie (toezicht C. Wastyn)
zaterdag 11 maart
zondag 12 maart
maandag 13 maart
  • Hele dag B-week
  • start sperperiode 2GLA
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 14 maart
  • Hele dag B-week
  • ontbijt Koffiestop
  • start sperperiode 1LAT en 2LAT
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 15 maart
  • Hele dag B-week
  • start sperperiode 1MTW en 2MTW
donderdag 16 maart
  • Hele dag B-week
  • 08:25 – 10:05 Kangoeroewedstrijd wiskunde
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 17 maart
  • Hele dag B-week
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:10 – 17:30 nablijfstudie (toezicht C. Wils)
zaterdag 18 maart
zondag 19 maart
maandag 20 maart
  • Hele dag A-week
  • start proefwerken 2GLA
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 21 maart
  • Hele dag A-week
  • start proefwerken 1LAT en 2LAT
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 22 maart
  • Hele dag A-week
  • start proefwerken 1MTW en 2MTW
donderdag 23 maart
  • Hele dag A-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 24 maart
  • Hele dag A-week
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 25 maart
zondag 26 maart
maandag 27 maart
  • Hele dag B-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 28 maart
  • Hele dag B-week
  • laatste dag proefwerken
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 29 maart
  • Hele dag B-week
donderdag 30 maart
  • Hele dag B-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 31 maart
  • Hele dag B-week
  • leerlingencontacten
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks

April 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 april
  • Hele dag skireis voor ingeschreven 2des
zondag 2 april
  • Hele dag skireis voor ingeschreven 2des
maandag 3 april
  • Hele dag paasvakantie
  • skireis voor ingeschreven 2des
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 4 april
  • Hele dag paasvakantie
  • skireis voor ingeschreven 2des
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 5 april
  • Hele dag paasvakantie
  • skireis voor ingeschreven 2des
donderdag 6 april
  • Hele dag paasvakantie
  • skireis voor ingeschreven 2des
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 7 april
  • Hele dag paasvakantie
  • skireis voor ingeschreven 2des
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 8 april
  • Hele dag paasvakantie
  • skireis voor ingeschreven 2des
zondag 9 april
  • Hele dag paasvakantie
maandag 10 april
  • Hele dag paasvakantie
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 11 april
  • Hele dag paasvakantie
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 12 april
  • Hele dag paasvakantie
donderdag 13 april
  • Hele dag paasvakantie
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 14 april
  • Hele dag paasvakantie
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 15 april
  • Hele dag paasvakantie
zondag 16 april
  • Hele dag paasvakantie
maandag 17 april
  • Hele dag A-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 18 april
  • Hele dag A-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:15 – 20:00 selectief oudercontact
woensdag 19 april
  • Hele dag A-week
donderdag 20 april
  • Hele dag A-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 21 april
  • Hele dag A-week
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 22 april
zondag 23 april
maandag 24 april
  • Hele dag B-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 25 april
  • Hele dag 2des: projectdag
  • B-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 26 april
  • Hele dag B-week
  • namiddag schoolsport tafeltennis (jongens en meisjes), voor I. Geldhof, inschrijven via Smartschool bij sportleerkracht
donderdag 27 april
  • Hele dag B-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 28 april
  • Hele dag 1stes: schoolreis
  • B-week
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 29 april
zondag 30 april

Mei 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
maandag 1 mei
  • Hele dag Dag van de Arbeid (vrije dag)
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 2 mei
  • Hele dag A-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 3 mei
  • Hele dag A-week
  • deelname 2GLA aan de Griekse dag (begeleiding M. Logie)
donderdag 4 mei
  • Hele dag A-week
  • 08:25 – 16:00 vaccinaties HPV voor 1stes
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 5 mei
  • Hele dag A-week
  • themadag
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:10 – 17:30 nablijfstudie (toezicht H. Xheka)
zaterdag 6 mei
zondag 7 mei
maandag 8 mei
  • Hele dag B-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 9 mei
  • Hele dag B-week
  • HORIZONDAG 1STES LATIJN
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 10 mei
  • Hele dag B-week
donderdag 11 mei
  • Hele dag B-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 12 mei
  • Hele dag B-week
  • 10:05 – 12:00 2MTWa, b en c, voorstelling Creatieverbinding (via Kunstkuur)
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 13 mei
zondag 14 mei
maandag 15 mei
  • Hele dag A-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 16 mei
  • Hele dag 2des: literaire dag
  • A-week
  • infoavond 1stes
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 13:15 – 16:00 initiatie Grieks voor klassen 1Latijn
woensdag 17 mei
  • Hele dag A-week
donderdag 18 mei
  • Hele dag A-week
  • Hemelvaart (vrije dag)
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 19 mei
  • Hele dag A-week
  • brugdag (vrije dag)
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 20 mei
zondag 21 mei
maandag 22 mei
  • Hele dag B-week
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
  • 12:15 – 13:05 SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    SOS typ voor ingeschreven leerlingen (begeleiding E. Hanssens)
    12:15 – 13:05
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 1stes: voorstelling Boef! De maan voor max. 40 lln (voorbereiding door leerkrachten NE)
dinsdag 23 mei
  • Hele dag B-week
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 14:00 – 15:00 1stes: voorstelling Boef! De maan voor max. 205 lln (voorbereiding door leerkrachten NE)
woensdag 24 mei
  • Hele dag B-week
donderdag 25 mei
  • Hele dag B-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 26 mei
  • Hele dag B-week
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:10 – 17:30 nablijfstudie (toezicht J. Bentein)
zaterdag 27 mei
zondag 28 mei
maandag 29 mei
  • Hele dag pinkstermaandag (vrije dag)
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 30 mei
  • Hele dag A-week
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 31 mei
  • Hele dag A-week
  • 08:25 – 10:05 1stes: fietshappening
  • 10:20 – 12:00 2des: fietshappening

Juni 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
donderdag 1 juni
  • Hele dag A-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 2 juni
  • Hele dag A-week
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 3 juni
zondag 4 juni
maandag 5 juni
  • Hele dag B-week
  • 09:00 – 16:00 bezoek Spark 'Oh voor 2MTWe-f-g-h
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 6 juni
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 7 juni
donderdag 8 juni
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 9 juni
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:10 – 17:30 nablijfstudie (toezicht S. Bouchaert)
zaterdag 10 juni
zondag 11 juni
maandag 12 juni
  • Hele dag A-week
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 13 juni
  • Hele dag A-week
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 14 juni
  • Hele dag A-week
donderdag 15 juni
  • Hele dag A-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 16 juni
  • Hele dag A-week
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 17 juni
zondag 18 juni
maandag 19 juni
  • Hele dag B-week
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 20 juni
  • Hele dag B-week
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 21 juni
  • Hele dag B-week
donderdag 22 juni
  • Hele dag B-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 23 juni
  • Hele dag B-week
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 24 juni
zondag 25 juni
maandag 26 juni
  • Hele dag A-week
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 27 juni
  • Hele dag A-week
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 28 juni
  • Hele dag A-week
donderdag 29 juni
  • Hele dag A-week
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 30 juni
  • Hele dag A-week
  • 09:30 – 10:30 2des: compagnieontbijt + slotmoment in de klas
  • 10:00 – 10:30 1stes: slotmoment in de klas
  • 10:45 – 12:00 slotmoment voor de hele school
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks

Juli 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zaterdag 1 juli
zondag 2 juli
maandag 3 juli
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 4 juli
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 5 juli
donderdag 6 juli
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 7 juli
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 8 juli
zondag 9 juli
maandag 10 juli
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 11 juli
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 12 juli
donderdag 13 juli
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 14 juli
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 15 juli
zondag 16 juli
maandag 17 juli
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 18 juli
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 19 juli
donderdag 20 juli
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 21 juli
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 22 juli
zondag 23 juli
maandag 24 juli
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 25 juli
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 26 juli
donderdag 27 juli
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 28 juli
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 29 juli
zondag 30 juli
maandag 31 juli
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks

Augustus 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
dinsdag 1 augustus
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 2 augustus
donderdag 3 augustus
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 4 augustus
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 5 augustus
zondag 6 augustus
maandag 7 augustus
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 8 augustus
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 9 augustus
donderdag 10 augustus
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 11 augustus
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 12 augustus
zondag 13 augustus
maandag 14 augustus
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 15 augustus
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 16 augustus
donderdag 17 augustus
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 18 augustus
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 19 augustus
zondag 20 augustus
maandag 21 augustus
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 22 augustus
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 23 augustus
donderdag 24 augustus
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 25 augustus
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 26 augustus
zondag 27 augustus
maandag 28 augustus
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 29 augustus
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 30 augustus
donderdag 31 augustus
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks

September 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
vrijdag 1 september
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 2 september
zondag 3 september
maandag 4 september
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 5 september
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 6 september
donderdag 7 september
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 8 september
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 9 september
zondag 10 september
maandag 11 september
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 12 september
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 13 september
donderdag 14 september
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 15 september
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 16 september
zondag 17 september
maandag 18 september
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 19 september
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 20 september
donderdag 21 september
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 22 september
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 23 september
zondag 24 september
maandag 25 september
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 26 september
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 27 september
donderdag 28 september
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 29 september
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 30 september

Oktober 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
zondag 1 oktober
maandag 2 oktober
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 3 oktober
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 4 oktober
donderdag 5 oktober
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 6 oktober
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 7 oktober
zondag 8 oktober
maandag 9 oktober
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 10 oktober
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 11 oktober
donderdag 12 oktober
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 13 oktober
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 14 oktober
zondag 15 oktober
maandag 16 oktober
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 17 oktober
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 18 oktober
donderdag 19 oktober
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 20 oktober
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 21 oktober
zondag 22 oktober
maandag 23 oktober
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 24 oktober
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 25 oktober
donderdag 26 oktober
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 27 oktober
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 28 oktober
zondag 29 oktober
maandag 30 oktober
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 31 oktober
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks

November 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
woensdag 1 november
donderdag 2 november
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 3 november
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 4 november
zondag 5 november
maandag 6 november
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 7 november
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 8 november
donderdag 9 november
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 10 november
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 11 november
zondag 12 november
maandag 13 november
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 14 november
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 15 november
donderdag 16 november
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 17 november
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 18 november
zondag 19 november
maandag 20 november
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 21 november
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 22 november
donderdag 23 november
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 24 november
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 25 november
zondag 26 november
maandag 27 november
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 28 november
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 29 november
donderdag 30 november
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks

December 2023

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
vrijdag 1 december
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 2 december
zondag 3 december
maandag 4 december
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 5 december
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 6 december
donderdag 7 december
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 8 december
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 9 december
zondag 10 december
maandag 11 december
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 12 december
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 13 december
donderdag 14 december
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 15 december
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 16 december
zondag 17 december
maandag 18 december
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 19 december
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 20 december
donderdag 21 december
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 22 december
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 23 december
zondag 24 december
maandag 25 december
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 26 december
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 27 december
donderdag 28 december
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 29 december
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 30 december
zondag 31 december

Januari 2024

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
maandag 1 januari
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 2 januari
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 3 januari
donderdag 4 januari
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 5 januari
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 6 januari
zondag 7 januari
maandag 8 januari
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 9 januari
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 10 januari
donderdag 11 januari
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 12 januari
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 13 januari
zondag 14 januari
maandag 15 januari
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 16 januari
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 17 januari
donderdag 18 januari
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 19 januari
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 20 januari
zondag 21 januari
maandag 22 januari
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 23 januari
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 24 januari
donderdag 25 januari
  • 12:30 – 13:10 muziek Sonoro
    muziek Sonoro
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 16:00 – 17:00 begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    begeleide studie (C. Wastyn en J. Cappoen)
    16:00 – 17:00
    Herhaalt zich wekelijks
vrijdag 26 januari
  • 12:00 – 12:30 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:00 – 12:30 takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    takenstudie 1stes (begeleiding T. Lenoir)
    12:00 – 12:30
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:30 – 13:00 takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    takenstudie 2des (begeleiding M. Logie)
    12:30 – 13:00
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:45 – 13:10 netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    netbaltornooi per klas (begeleiding I. Geldhof)
    12:45 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
zaterdag 27 januari
zondag 28 januari
maandag 29 januari
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht A. Druart)
    bib (toezicht A. Druart)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken (toezicht M. Noë)
    schaken (toezicht M. Noë)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
dinsdag 30 januari
  • 12:30 – 13:10 taalklas voor J. Vuylsteke
    taalklas voor J. Vuylsteke
    12:30 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 bib (toezicht E. Gunst)
    bib (toezicht E. Gunst)
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
  • 12:40 – 13:10 schaken
    schaken
    12:40 – 13:10
    Herhaalt zich wekelijks
woensdag 31 januari